IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: all
ar: الكل

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Updated
ar: التحديث

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: status
ar: الحالة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Count
ar: العدد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Table
ar: جدول

en: published
ar: منشور

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Sticky
ar: مثبت
