IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Updated
ast: Anováu

en: status
ast: estáu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: Table
ast: Tabla

en: published
ast: espublizáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
