IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: content type
bg: тип на съдържание

en: status
bg: състояние

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Count
bg: Брой

en: Table
bg: Таблица

en: published
bg: публикувано

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Sticky
bg: Фиксиран
