IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: all
ca: tot

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Updated
ca: Actualitzat

en: content type
ca: tipus de contingut

en: Promoted
ca: Promogut

en: status
ca: estat

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Count
ca: Quantitat

en: Terms
ca: Termes

en: Table
ca: Taula

en: published
ca: publicat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Sticky
ca: Estàtic

en: - none -
ca: - cap -

en: Updated date/time
ca: Data/hora d'actualització
