IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: all
el: όλα

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: status
el: κατάσταση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Table
el: Πίνακας

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο
