IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: status
eo: stato

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Table
eo: Tabelo

en: published
eo: publikigita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion
