IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: all
et: kõik

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Updated
et: Uuendatud

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: content type
et: sisutüüp

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: status
et: olek

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Count
et: Arv

en: Terms
et: Terminid

en: Table
et: Tabel

en: published
et: avaldatud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Edit !type
et: Muuda !type
