IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: all
eu: denak

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: status
eu: egoera

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Count
eu: Zenbatu

en: Terms
eu: Terminoak

en: Table
eu: Taula

en: published
eu: argitaratuta

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Edit !type
eu: Editatu !type
