IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: all
fi: kaikki

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Promoted
fi: Nostettu

en: status
fi: tila

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Count
fi: Laskuri

en: Terms
fi: Termit

en: Table
fi: Taulukko

en: published
fi: julkaistu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Show term description
fi: Näytä termin kuvaus

en: Edit !type
fi: Muokkaa !type
