IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Category
ga: Ábhar

en: Created
ga: Cruthaithe
