IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: all
he: הכל

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Updated
he: עודכן

en: content type
he: סוג תוכן

en: Promoted
he: מקודם

en: status
he: מצב

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Count
he: כמות

en: Terms
he: מונחים

en: Table
he: טבלה

en: published
he: פורסם

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Sticky
he: דביק

en: Edit !type
he: עריכת !type
