IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Count
hr: Broj

en: Table
hr: Tablica

en: published
hr: objavljeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: - none -
hr: - ništa -
