IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: all
hu: mind

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Updated
hu: Frissítve

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: content type
hu: tartalomtípus

en: Promoted
hu: Címlapon

en: status
hu: állapot

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Count
hu: Mennyiség

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Table
hu: Táblázat

en: published
hu: közzétett

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: - none -
hu: - nincs -

en: Edit !type
hu: !type szerkesztése
