IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: status
kk: статусы

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Count
kk: Саны

en: Table
kk: Кесте

en: published
kk: жарияланған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу
