IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು
