IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: all
lv: visi

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: content type
lv: satura tips

en: status
lv: statuss

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Count
lv: Skaits

en: Table
lv: Tabula

en: published
lv: publicēts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Sticky
lv: Uzlīme
