IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: status
mn: статус

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Table
mn: Хүснэгт

en: published
mn: нийтлэгдсэн
