IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: all
nl: alle

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: content type
nl: inhoudstype

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Count
nl: Aantal

en: Terms
nl: Termen

en: Table
nl: Tabel

en: published
nl: gepubliceerd

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: - none -
nl: - geen -

en: Create a new !type node.
nl: !type inhoud aanmaken.

en: Edit !type
nl: !type bewerken
