IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: all
ro: toate

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: General settings
ro: Setări generale

en: Updated
ro: Actualizat

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: content type
ro: tipul de conținut

en: Promoted
ro: Promovat

en: status
ro: stare

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Count
ro: Contor

en: Table
ro: Tabel

en: published
ro: publicat

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Sticky
ro: Lipicios
