IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: all
ru: все

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Updated
ru: Обновлено

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: content type
ru: тип материала

en: Promoted
ru: На главной

en: status
ru: статус

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Sticky at top of lists
ru: Закреплять вверху списков

en: Count
ru: Количество

en: Terms
ru: Термины

en: Table
ru: Таблица

en: published
ru: опубликовано

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Editors
ru: Редакторы

en: - none -
ru: - не указано -

en: Edit !type
ru: Редактировать !type
