IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon
