IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: status
sq: gjendja

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Count
sq: Numri

en: Table
sq: Tabela

en: published
sq: publikuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri
