IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: all
th: ทั้งหมด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: status
th: สถานะ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Count
th: จำนวน

en: Table
th: ตาราง

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Sticky
th: ปักหมุด
