IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: status
ug: ھالىتى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: published
ug: ئېلان قىلىندى
