IndexPage (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: all
uk: все

en: Weight
uk: Вага

en: Category
uk: Категорія

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Updated
uk: Оновлено

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: content type
uk: тип матеріалу

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: status
uk: стан

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Count
uk: Лічильник

en: Terms
uk: Терміни

en: Table
uk: Таблиця

en: published
uk: опубліковано

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Editors
uk: Редактори

en: - none -
uk: - порожньо -

en: None found
uk: Нічого не знайдено

en: Create a new entry
uk: Створити новий запис

en: Edit !type
uk: Редагувати !type
