Indic Script (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: English
af: Engels
