Indic Script (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: English
ast: Inglés
