Indic Script (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: English
eu: Ingelesa

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.
