Indic Script (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Näytä vain, jos seuraava PHP-koodi palauttaa arvon <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Use inclusion or exclusion mode
fi: Käytä sisällyttämis- tai poissulkemistilaa

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: English
fi: englanti

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: exclude
fi: poissulje

en: include
fi: sisällytä

en: Fields to exclude/include
fi: Kentät, jotka poissuljetaan/sisällytetään

en: Paths to exclude/include
fi: Polut, jotka poissuljetaan/sisällytetään
