Indic Script (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Use inclusion or exclusion mode
hu: A beleértő vagy a kizáró módot használja

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: English
hu: angol

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: exclude
hu: kizárva

en: include
hu: beleértve

en: Fields to exclude/include
hu: Mezők kizárása/beleértése

en: Paths to exclude/include
hu: Útvonalak kizárása/beleértése
