Indic Script (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: English
jv: Basa Inggris
