Indic Script (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: English
mn: Англи
