Indic Script (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: English
mr: इंग्लीश
