Indic Script (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න
