Indic Script (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Show on every page except the listed pages.
gu: યાદી માં સુચિત કરેલા સિવાય બધા પૃષ્ઠો પર દેખાડો

en: Show on only the listed pages.
gu: માત્ર સુચિત પૃષ્ઠો પર જ બતાવો.

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: English
gu: અંગ્રેજી
