Indic Script (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: English
hy: Անգլերեն
