Indic Script (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: English
ne: अंग्रेजी
