Indic Script (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Show on every page except the listed pages.
pt: Exibir em todas as páginas, exceto nas listadas abaixo.

en: Show on only the listed pages.
pt: Exibir apenas nas páginas listadas abaixo.

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: English
pt: Inglês
