Indic Script (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: English
sr: енглески
