Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: Context
ar: السياق
