Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Node
be: Вузел

en: Context
be: Кантэкст
