Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: Context
cs: Kontext
