Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Node
cy: Nod

en: Context
cy: Cyd-destun
