Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Field
de: Feld

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Node
de: Beitrag

en: Context
de: Kontext

en: Chain
de: Stapelverarbeitung
