Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Node
el: Κόμβος

en: Context
el: Πλαίσιο
