Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Node
eu: Nodoa

en: Context
eu: Testuingurua
