Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Node
fr: Nœud

en: Context
fr: Contexte
