Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Node
gl: Nodo

en: Context
gl: Contexto
