Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Node
hi: नोड

en: Context
hi: संदर्भ
