Inference Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Node
hu: Tartalom

en: Context
hu: Szövegkörnyezet
